Mürsel Ferhat Sağlam Okurlarına Müjde

17 Aralık 2016

Mürsel Ferhat Sağlam okurlarına müjde niteliği taşıyan bir haberi Şilep Dergi takipçileriyle paylaşmak istedik. Mürsel Ferhat Sağlam’ın yeni kitabı “Aşkzade”, 2016 Kasım’da raflardaki yerini alacak.

Mürsel Ferhat Sağlam Okurlarına MüjdeYazar Mürsel Ferhat Sağlam’ın son kitabı Aşkzade, Kasım’da okuyucusuyla buluşacak.

Aşkzade birçok yönden okuyucuyu kendine bağlayacak bir eser gibi görünüyor. Adem ile Havva’dan sonraki ilk aşk hikayesinin tasvir edildiği, karşıt duyguların ve iyi ile kötü kavramlarının işlendiği kitapta insan ruhunun derinliklerine inen betimlemeler olduğu, kitabın arka kapak yazısından belli oluyor.

Mürsel Ferhat Sağlam birçok alanda ve türde kalem oynatabilen kısacası birçok disiplini özümsemiş ve bu disiplinleri ortak bir paydada buluşturabilmiş çok yönlü bir yazar olması nedeniyle, Aşkzade’nin sürprizler barındıran bir eser olduğu muhakkak.

Kitabın kapağında yer alan ve kitabı özetleyen bir manşet olarak nitelendirebileceğimiz “İnsan Aşk Üzeredir” sloganı, aslında Aşkzade’yi okumak için başlı başına bir sebep olarak karşımıza çıkıyor.

Aşkzade, Kasım’da çıkacak olmasına karşın sosyal medyada şimdiden kitaba dair yorumlar ve kitaptaki cümle ve paragraflar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından paylaşılıyor.

Mürsel Ferhat Sağlam sosyal medyada geniş takipçi kitlesine sahip bir yazar. Siz de Mürsel Ferhat Sağlam’ı sosyal medyada takip etmek ve kendisiyle iletişim kurmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilir veya paylaşımlarınızda #MürselFerhatSağlam – #Aşkzade etiketlerini kullanabilirsiniz.

FacebookTwitterInstagramGoogle+ – Pinterest