Yeni Dünya Eğitimleri Platformu “Temel Seviye Sosyal Medya Eğitimi” İle Start Verdi

3 Ağustos 2017

Yeni Dünya Eğitim Platformu Etkinlikleri Mürsel Ferhat Sağlam’ın “Temel Seviye Sosyal Medya Eğitimi” ile başlıyor

CosinusMedia ve Cratone Danışmanlık işbirliğiyle kurulan “Yeni Dünya Eğitimleri Platformu” tarafından organize edilen “Temel Seviye Sosyal Medya Eğitimi” etkinliği 19 Ağustos’ta Characterix sponsorluğunda gerçekleşecek.

Yeni Dünya Eğitimleri Platformu’nun organizasyonunda “Temel Seviye Sosyal Medya EğitimiMarka Yöneticisi, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı Mürsel Ferhat SAĞLAM tarafından 19 Ağustos’ta Characterix’in sponsorluğunda Kadıköy’de gerçekleştirilecek.

Kontenjanın sınırlı olduğu “Mürsel Ferhat SAĞLAM ile Temel Seviye Sosyal Medya Eğitimi” etkinliği hakkında detaylı bilgi almak veya etkinliğe kayıt yaptırmak için info@yenidunyaegitimleri.com adresine mail atabilir ya da 0536 766 59 27 numaralı Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

EĞİTİM DETAYLARI

Eğitimin Konusu: Temel Seviye Sosyal Medya Eğitimi

Eğitimci: Mürsel Ferhat SAĞLAM

Tarih: 19 Ağustos 2017

Saat: 11:00 – 16:00

Yer: Koşuyolu – Kadıköy / İSTANBUL

Eğitim İçeriği: Eğitim, dijital terminolojiye hâkim olmak ve anlamak amacıyla hazırlanmıştır.Bu eğitimde dijital medya ve sosyal medyaya dair kavramlar örnekli açıklamalarıyla verilecektir. Eğitimin amacı sosyal medya alanında kendini geliştirmek isteyen kişilerin temel anlamda konuya hâkimiyetlerini sağlamak ve sosyal medyanın önemine dair bir farkındalık oluşturmaktır.

Kimler Katılmalı: Bu eğitime; dijital dünyanın yeni dinamikleri konusunda kendisini geliştirmek isteyen reklam, pazarlama, kurumsal iletişim, insan kaynakları, grafik tasarımcılar ve marka yöneticileri ile sosyal medya ve dijital alanda uzmanlaşmak isteyen kişi ve kurumsal çalışanlar katılabilirler.

Kontenjan: 20 kişi

İletişim: info@yenidunyaegitimleri.com / 0536 766 59 27 (WhatsApp)