Gazi Üniversitesi’nde Marka Ve Liderlik Zirvesi 18

26 – 27 Nisan’da Gazi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Topluluğu tarafından organize edilen Marka Ve Liderlik Zirvesi’nin odağında marka ve liderlik olmak üzere iki güçlü kavram var.

17 Nisan 2018
63 Paylaş 3,100 Görüntüleme

Gazi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Topluluğu tarafından organize edilen ve Branding Türkiye’nin resmi medya sponsoru olduğu Marka Ve Liderlik Zirvesi 18, 26 – 27 Nisan 2018’de Gazi Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

26 – 27 Nisan’da Gazi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Topluluğu tarafından organize edilen Marka Ve Liderlik Zirvesi’nin odağında marka ve liderlik olmak üzere iki güçlü kavram var. Bu kavramlar çerçevesinde oluşturulan konsept neticesinde konuşacak olan yerli ve global markaların temsilcileri zirve boyunca bazı konulara farkındalık sağlayacaklar.

Etkinlikte yer alacak konular arasında; Endüstri 4.0’da Dijital İnsan Kaynakları Uygulamaları, Sıfırdan Başlamak, Üniversiteden Profesyonel Hayata Kariyer Yolculuğu, Şirketlerin Yeni Mezunlardan Beklentileri, Dijitalleşme, E-Ticaret, Şirketlerin Uygulamış Olduğu Marka Stratejileri olmak üzere farkındalık içeren birçok konu yer alıyor.

Branding TürkiyeBranding Türkiye‘nin resmi medya sponsoru olduğu Marka Ve Liderlik Zirvesi 18’in ilk günü olan 26 Nisan’da konuşmasını yapmak üzere sahneye çıkacak ilk isim Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam “Sıfırdan Başlamak” temalı konuşmasını yapacak. Mürsel Ferhat Sağlam’ın ardından sırasıyla Ernst&Young’ta Bağımsız Denetimci ve Direktör olan Emir Taşar (Şirketlerin Staj – İş İmkânları), Microsoft Türkiye Satış Direktörü Anıl Çekiç (Üniversiteden Profesyonel Hayata Kariyer Yolculuğu), Yıldız Holding İş Geliştirme Müdürü Sami Öztürk (Şirketlerin Uygulamış Olduğu Marka Stratejileri), konuşmalarını yapacaklar.

27 Nisan’daki program ise Tchibo Türkiye Satın Alma Müdürü Murat Telci E-Ticaret konulu bir konuşma yapacak. Murat Telci’nin ardından sahneye sırasıyla Hareket Lojistik İnsan Kaynakları Müdürü Anıl Pala (Endüstri 4.0’dan Dijital İnsan Kaynakları Uygulamaları), Kariyer.net Türkiye Satış Genel Müdür Yardımcısı Didem Arıkan (Üniversiteden Profesyonel Hayata Kariyer Yolculuğu, Şirketlerin Yeni Mezunlardan Beklentileri) temalı konuşmalarını yapacaklar. 27 Nisan’da saat 16:00’da Toyota’dan Seda Koytak (Stratejik İK Müdürü), Kıvanç Yıldırım (Stratejik Servis Müdürü), Burak Kartal (Stratejik Pazarlama İletişim Yöneticisi) ve Serra Hinginar (Stratejik İnsan Kaynakları Kıdemli Uzmanı) dijitalleşme ve hybrid teknolojisinin yanı sıra Toyota’nın dijital pazarlamada neler yaptığına dair bir sunum gerçekleştirecekler. Buna ek olarak Toyota konuşmacıları tarafından yeni mezun olacaklar için mülakat tüyoları ve simülasyonlar gerçekleştirilecek.

Etkinlik boyunca network molalarının da olacağı zirvede öğrenciler, sektör profesyonellerinden oluşan konuşmacılarla bizzat tanışma ve onlara merak ettiklerini sorma imkânı bulacaklar.

ETKİNLİK DETAYLARI

Konuşmacılar

26 Nisan 2018

Mürsel Ferhat SAĞLAM (Branding Türkiye – Sahibi / Genel Yayın Yönetmeni)

Emir TAŞAR (Ernst&Young – Bağımsız Denetimci / Direktör)

Anıl ÇEKİÇ (Microsoft Türkiye – Satış Direktörü)

Sami ÖZTÜRK (Yıldız Holding – İş Geliştirme Müdürü)

27 Nisan 2018

Murat TELCİ (Tchibo – Türkiye Satın Alma Müdürü)

Anıl PALA (Hareket Lojistik – İnsan Kaynakları Müdürü)

Didem ARIKAN (Kariyer.net – Türkiye Satış Genel Müdür Yardımcısı)

Seda KOYTAK (Toyota – Stratejik İK Müdürü)

Kıvanç YILDIRIM (Toyota – Stratejik Servis Müdürü)

Burak KARTAL (Toyota – Stratejik Pazarlama İletişim Yöneticisi)

Serra HİNGİNAR (Toyota – Stratejik İK Kıdemli Uzmanı)

MEKAN

Gazi Üniversitesi İİBF B Amfi 1

Tarih Ve Saat

26 Nisan 2018 / 13:00 – 17:00 I 27 Nisan 2018 / 13:00 – 17:00

İletişim 

Marka Ve Liderlik Zirvesi 18 ile ilgili sorularınızı Merve Ekinci‘ye (mervekincii96@gmail.com) ve Kübra Keskin‘e (kkubrakeskinn@gmail.com) yazabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Türkiye’de İlk Ve Tek: Dijital Markalaşma Eğitimi
Etkinlik
67 Paylaş1,749 Görüntülenme
Etkinlik
67 Paylaş1,749 Görüntülenme

Türkiye’de İlk Ve Tek: Dijital Markalaşma Eğitimi

Şilep Dergi - 16 Ekim 2018

Branding Türkiye’deki akademisyen ve uzmanlar tarafından özel olarak hazırlanan ve Türkiye’nin seçkin üniversiteleri tarafından sertifikasyonu sağlanan “Dijital Markalaşma Eğitimi |…

Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkulde Dijital Pazarlama
Etkinlik
23 Paylaş2,439 Görüntülenme
Etkinlik
23 Paylaş2,439 Görüntülenme

Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkulde Dijital Pazarlama

Şilep Dergi - 4 Ekim 2018

Branding Türkiye I Etkinlik, Haliç Üniversitesi’nde (İstanbul) gayrimenkul sektörüne özel “Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkulde Dijital Pazarlama” konulu bir etkinlik gerçekleştirecek. Dijital…

Branding Türkiye’den Dijital Markalaşmanın Önemi Etkinliği
Etkinlik
37 Paylaş1,762 Görüntülenme
Etkinlik
37 Paylaş1,762 Görüntülenme

Branding Türkiye’den Dijital Markalaşmanın Önemi Etkinliği

Şilep Dergi - 4 Ekim 2018

Branding Türkiye I Etkinlik, Ankara’da Genç Girişim Yönetişim Derneği üyelerine özel “Dijital Markalaşmanın Önemi” konulu bir etkinlik gerçekleştirecek. Dijital dünyanın…