Sandwichzade Kurumsal Portföyünü Genişletmek İstiyor

Sandwichzade’nin kısa vadeli hedeflerinden biri, bu kurumsal müşteri portföyünü Türkiye çapındaki kurum ve kuruluşlarla anlaşarak genişletmek.

23 Haziran 2018
63 Paylaş 1,827 Görüntüleme

2013 yılında İstanbul’da kurulan Sandwichzade, “Sağlıklı Pratik Lezzetler” sloganıyla büyümesini sürdürüyor. Kamu ve özel sektörde birçok kuruma hizmet veren Sandwichzade, kurumsal müşteri portföyünü genişletmek istiyor.

Geçmişin birikimi ve tecrübesiyle 2013 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Sandwichzade, taze ve besin değeri yüksek olan malzemelerle özenle hazırlanan sandwichleri en doğru koruma ve saklama yöntemlerini uygulayarak ve en hızlı biçimde sofralara getiriyor.

Sandwich odaklı bir işletme olan Sandwichzade; Peynirli Sandwich, Roastbeef Sandwich, Ton Sandwich, Somonlu Sandwich, Karışık Peynirli Sandwich, Cheddar Peynirli Sandwich, Karışık Sandwich, Karışık Sandwichbaşta olmak üzere geniş ürün yelpazesine sahip olmasının yanında bugün kamu ve özel sektördeki birçok markaya / kuruma sandwich hizmeti sağlamaktadır.

Birbirinden önemli kurumsal referanslara sahip olan Sandwichzade başta Yurtkur, Çevik Kuvvet, Macgal Otomat, Es Mutfak, Kartal Koşuyolu Hastanesi, Marmara Üniversitesi, GATA, KAVET, Akdeniz Güvenlik, Işık Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi olmak üzere birçok kuruma hizmet vermektedir.

Sandwichzade’nin kısa vadeli hedeflerinden biri, bu kurumsal müşteri portföyünü Türkiye çapındaki kurum ve kuruluşlarla anlaşarak genişletmek. Özellikle vakıf ve devlet üniversitelerindeki pazarda daha da söz sahibi olmak isteyen firma, uzun vadede tüm dünyaya hizmet vermeyi amaçlıyor.

Gıda sektörünün temelinde olan “güvenilirlik” ve “tazelik” kavramlarını şirket misyonu edinmesiyle dikkat çeken Sandwichzade’den planlı organizasyonlar için saatler, günler öncesinden sipariş verilebildiği gibi anlık gelişen durumlar için de sipariş verilebilmektedir.

Sandwichzade’yle iletişime geçmek ve firma hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için şirketin kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma Hakkında I Sandwichzade

Sandwichzade geçmişin birikimini ve tecrübesini bugüne taşıyarak 2013 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Taze ve besin değeri yüksek olan malzemelerle özenle hazırlanan sandwichler en doğru koruma ve saklama yöntemleri uygulanarak ve en hızlı biçimde sofranıza geliyor. Ürün çeşitliliğinin bol olduğu ve sandwich odaklı bir işletme olan Sandwichzade bugün birçok kurum, kuruluş ve kurumsal markaya sandwich hizmeti sağlamaktadır.

Gıda sektörünün temelinde olan “güvenilirlik” ve “tazelik” kavramlarını şirket misyonu edinen Sandwichzade’nin amaçlarından biri de dünyada en doyurucu, pratik ve sağlıklı kahvaltı kültürüne sahip ülke olan Türkiye’nin ekmek arası lezzetlerini dünyanın çeşitli coğrafyalarına ulaştırmaktır.

Sandwich, hazırlanışı itibariyle pratik ama bir o kadar da doyurucu bir besindir. Bu nedenle planlı organizasyonlar için saatler, günler öncesinden sipariş verebileceğiniz gibi anlık gelişen durumlar için de siparişlerinizi verebilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine sandwich hizmeti götüren Sandwichzade’nin temel değerlerini özetleyen mottoyu tekrar ederek bitirelim: SAĞLIKLI PRATİK LEZZETLER

İlginizi çekebilir

Global Career Summit 7-8 Şubat’ta
Etkinlik
36 Paylaş1,165 Görüntülenme
Etkinlik
36 Paylaş1,165 Görüntülenme

Global Career Summit 7-8 Şubat’ta

Şilep Dergi - 4 Ocak 2019

Global bir şirkette kariyer merdivenlerini çıkmayı hedefleyen üniversite öğrencileri ve mezunlar Global Career Summit’te bir araya geliyor.  Öğrenci Kariyeri ve…

Branding Türkiye’den Girişimciler İçin Dijital Markalaşma Etkinliği
Etkinlik
43 Paylaş1,987 Görüntülenme
Etkinlik
43 Paylaş1,987 Görüntülenme

Branding Türkiye’den Girişimciler İçin Dijital Markalaşma Etkinliği

Şilep Dergi - 14 Kasım 2018

Branding Türkiye I Etkinlik, Dome İstanbul’un mekan sponsorluğunda “Girişimciler İçin Dijital Markalaşma” konulu bir etkinlik gerçekleştirecek. Dijital dünyanın marka mecrası…

Hayat Laftan Anlamaz -Hakan Nergis
Kitap
11 Paylaş1,602 Görüntülenme
Kitap
11 Paylaş1,602 Görüntülenme

Hayat Laftan Anlamaz -Hakan Nergis

Şilep Dergi - 5 Kasım 2018

İyi bir insan, iyi bir eş, iyi bir ağabey, iyi bir arkadaş, iyi bir dost, iyi bir lider, iyi bir…