Sandwichzade Kurumsal Portföyünü Genişletmek İstiyor

Sandwichzade’nin kısa vadeli hedeflerinden biri, bu kurumsal müşteri portföyünü Türkiye çapındaki kurum ve kuruluşlarla anlaşarak genişletmek.

23 Haziran 2018
63 Paylaş 1,633 Görüntüleme

2013 yılında İstanbul’da kurulan Sandwichzade, “Sağlıklı Pratik Lezzetler” sloganıyla büyümesini sürdürüyor. Kamu ve özel sektörde birçok kuruma hizmet veren Sandwichzade, kurumsal müşteri portföyünü genişletmek istiyor.

Geçmişin birikimi ve tecrübesiyle 2013 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Sandwichzade, taze ve besin değeri yüksek olan malzemelerle özenle hazırlanan sandwichleri en doğru koruma ve saklama yöntemlerini uygulayarak ve en hızlı biçimde sofralara getiriyor.

Sandwich odaklı bir işletme olan Sandwichzade; Peynirli Sandwich, Roastbeef Sandwich, Ton Sandwich, Somonlu Sandwich, Karışık Peynirli Sandwich, Cheddar Peynirli Sandwich, Karışık Sandwich, Karışık Sandwichbaşta olmak üzere geniş ürün yelpazesine sahip olmasının yanında bugün kamu ve özel sektördeki birçok markaya / kuruma sandwich hizmeti sağlamaktadır.

Birbirinden önemli kurumsal referanslara sahip olan Sandwichzade başta Yurtkur, Çevik Kuvvet, Macgal Otomat, Es Mutfak, Kartal Koşuyolu Hastanesi, Marmara Üniversitesi, GATA, KAVET, Akdeniz Güvenlik, Işık Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi olmak üzere birçok kuruma hizmet vermektedir.

Sandwichzade’nin kısa vadeli hedeflerinden biri, bu kurumsal müşteri portföyünü Türkiye çapındaki kurum ve kuruluşlarla anlaşarak genişletmek. Özellikle vakıf ve devlet üniversitelerindeki pazarda daha da söz sahibi olmak isteyen firma, uzun vadede tüm dünyaya hizmet vermeyi amaçlıyor.

Gıda sektörünün temelinde olan “güvenilirlik” ve “tazelik” kavramlarını şirket misyonu edinmesiyle dikkat çeken Sandwichzade’den planlı organizasyonlar için saatler, günler öncesinden sipariş verilebildiği gibi anlık gelişen durumlar için de sipariş verilebilmektedir.

Sandwichzade’yle iletişime geçmek ve firma hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için şirketin kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma Hakkında I Sandwichzade

Sandwichzade geçmişin birikimini ve tecrübesini bugüne taşıyarak 2013 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Taze ve besin değeri yüksek olan malzemelerle özenle hazırlanan sandwichler en doğru koruma ve saklama yöntemleri uygulanarak ve en hızlı biçimde sofranıza geliyor. Ürün çeşitliliğinin bol olduğu ve sandwich odaklı bir işletme olan Sandwichzade bugün birçok kurum, kuruluş ve kurumsal markaya sandwich hizmeti sağlamaktadır.

Gıda sektörünün temelinde olan “güvenilirlik” ve “tazelik” kavramlarını şirket misyonu edinen Sandwichzade’nin amaçlarından biri de dünyada en doyurucu, pratik ve sağlıklı kahvaltı kültürüne sahip ülke olan Türkiye’nin ekmek arası lezzetlerini dünyanın çeşitli coğrafyalarına ulaştırmaktır.

Sandwich, hazırlanışı itibariyle pratik ama bir o kadar da doyurucu bir besindir. Bu nedenle planlı organizasyonlar için saatler, günler öncesinden sipariş verebileceğiniz gibi anlık gelişen durumlar için de siparişlerinizi verebilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine sandwich hizmeti götüren Sandwichzade’nin temel değerlerini özetleyen mottoyu tekrar ederek bitirelim: SAĞLIKLI PRATİK LEZZETLER

İlginizi çekebilir

Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkulde Dijital Pazarlama
Etkinlik
23 Paylaş2,437 Görüntülenme
Etkinlik
23 Paylaş2,437 Görüntülenme

Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkulde Dijital Pazarlama

Şilep Dergi - 4 Ekim 2018

Branding Türkiye I Etkinlik, Haliç Üniversitesi’nde (İstanbul) gayrimenkul sektörüne özel “Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkulde Dijital Pazarlama” konulu bir etkinlik gerçekleştirecek. Dijital…

Branding Türkiye’den Dijital Markalaşmanın Önemi Etkinliği
Etkinlik
37 Paylaş1,757 Görüntülenme
Etkinlik
37 Paylaş1,757 Görüntülenme

Branding Türkiye’den Dijital Markalaşmanın Önemi Etkinliği

Şilep Dergi - 4 Ekim 2018

Branding Türkiye I Etkinlik, Ankara’da Genç Girişim Yönetişim Derneği üyelerine özel “Dijital Markalaşmanın Önemi” konulu bir etkinlik gerçekleştirecek. Dijital dünyanın…

Sosyal Medya İletişimi Ve Yönetimi Eğitimi
Etkinlik
67 Paylaş1,999 Görüntülenme
Etkinlik
67 Paylaş1,999 Görüntülenme

Sosyal Medya İletişimi Ve Yönetimi Eğitimi

Şilep Dergi - 6 Ağustos 2018

Dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanı, marka danışmanı ve yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından gerçekleştirilecek olan “A’dan Z’ye Sosyal Medya…